| brokxy a întrebat:

Daca am blocat sms-urile cuiva si le-am adaugat la spam, dar acum am deblocat si nu imi arata niciun mesaj nou de la persoana aia, inseamna ca nu mi-a trimis nici un mesaj? Sau au fost sterse?

6 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Eu stiu ca daca blochezi pe cineva, nu intra in spam. Iar aca l-ai blocat si trimite, nu mai poti primi ce a trimis, atunci cand te hotarasti sa-l deblochezi. Asa stiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Android exista un folder special in care se memorează mesajele spam ( adică ignorate).

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar dacă ți-a scris zeci de mesaje, ele s-au pierdut în neant. Nu se mai pot recupera. Poate că nici măcar nu a realizat că tu ai blocat-o, fiindcă nu e atentionată prin niciun simbol.

| DJBossRO a răspuns:

Asta inseamna ca nu ti-a trimis niciun mesaj, sau daca ti-a trimis nu ti-a aparut caci l-ai blocat si odata ce il deblochezi nu o sa iti apara mesajele care ti lea trimis.

| Bizon95 a răspuns:

Odata ce ai deblocat vei primi mesajele trimise DUPA deblocare
nimic din ce a fost inainte nu mai primesti
deci, anunta respectiva persoana ca a fost deblocata, sau ceva de genul asta!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mai primești mesajele persoanei trimise în perioada aia. Am fost blocată de cineva, am început să-i scriu tot felul de mesaje plictisitoare și nu a dat nici un semn că le-ar fi citit.