| Biancasata a întrebat:

Dacă am deja un abonament Vodafone aș putea să imi iau telefon gratuit inclus în abonamentul acesta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca valoarea abonamentului iti permite asta, da!
Vezi ca unele abonament ieftine, nu sunt decat pentru convorbiri si internet, neavand incluse aparate telefonice. Dar te poti muta pe un plan mai mare, care contine si telefon.

| Anushka23 a răspuns:

Nu. Dacă ai un abonament care nu a expirat, va trebui sa plătești factura pe toate lunile rămase din abonament, telefoanele se iau doar atunci când îți deschizi un abonament nou.