| anonimusf001 a întrebat:

Bună,
Daca am întrat pe calculatorul altcuiva pe whatsapp prin codul QR, iar apoi când am ieșit m-am deconectat direct, exista șanse sa rămân acolo conectata? Când am redeschis aplicația nu mai eram conectata. De fiecare data trebuie adăugat codul QR?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci asta era problema? Iti este sa nu se mai conecteze la Wapp-ul tau?
Fii fara grija. Daca vrei sa te asiguri fa urmatorii pasi: dai la aplicatia de pe telefon, la setari, mai multe setari >WhatsApp Web > Log out from all devices > LOG OUT.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din câte știu eu, nu.
Este o modalitate de conectare.
După ce te-ai deconectat, ești deconectatată și gata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu, nu ar trebui sa introduci codul decat odata. Pana cand dai deconectare de pe acel calculator.

Sigur nu ai folosit modul incognito?

| anonimusf001 explică (pentru DoarBogdan):

Am folosit codul QR prin Whats app Web. Dar am verificat apoi și când am dat pe x mi-a ieșit automat, deci nu cred ca e posibil sa rămân conectata

| anonimusf001 explică (pentru DoarBogdan):

Modul ingognito? Ce înseamnă?
Pe acel pc era deja aplicația descarcata, nu a trebui sa întru pe Chrome.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonimusf001):

Pai tu nu crezi sau stii sigur ca nu ai ramas conectata?
Incognito este un mod de browser unde nu se salveaza parolele sau alte date.

| anonimusf001 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt destul de sigura. După ce am închis aplicația s-a deconectat singura. Apoi când am redeschis-a m-a pus din nou sa reintroduce codul QR pentru conectare. Asa ca nu cred sa fi rămas undeva parola atâta timp cât era aplicația descarcata pe pc

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonimusf001):

Avand in vedere ca nu este PC-ul tau, poate proprietarul nu are bifata functia de "reamintire" utilizator.

| anonimusf001 explică (pentru DoarBogdan):

Atâta timp cât am verificat și nu mai eram conectata bănuiesc ca nu ar putea avea acces la whats app ul meu

| anonimusf001 explică (pentru DoarBogdan):

Da asta îmi este sa nu se mai poată conecta. Am încercat sa urmez pașii, dar nu am opțiunea de mai multe setări după ce dau la setări și nici whats app web

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonimusf001):

Deci asta era problema? Iti este sa nu se mai conecteze la Wapp-ul tau?
Fii fara grija. Daca vrei sa te asiguri fa urmatorii pasi: dai la aplicatia de pe telefon, la setari, mai multe setari >WhatsApp Web > Log out from all devices > LOG OUT.

| anonimusf001 explică:

Dragul meu, am întrat cu codul meu QR pe calculatorul altcuiva, având nevoie de ceva document de pe propriul pw whats app. Asa ca nu interpreta greșit. Tocmai ce nu vreau sa se întâmplă este sa nu rămân conectata pe acel pc. Sau persoana la care m-am conectat pe contul meu de whats app sa nu îmi poata accesa contul. Asa ca chill