| Cioby_Cioby_1966 a întrebat:

Dacă am pierdut o cartelă Vodafone, avănd 17€ pe acea cartelă,cănd merg să iau o nouă cartelă, mai primesc cei 17 €? Mulțumesc fumos!

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

Nu. Vodafone nu face chestii de genul, sa mute banii de pe un nr pe altul. Singura chestie cu care te pot ajuta ei e sa iti dezactiveze cartela pierduta si sa iti dea alta cu acelasi numar si tot ce aveai pe ea (inclusiv acei bani)

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să suni la Vodafone la relații cu clienții și să le spui problema. Eventual numai la un centru Vodafone vei rezolva problema.

| ibaal a răspuns:

Ma indoiesc. Vor face tot posibilul sa nu iti dea nimiclaughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu,nu are treaba Vodafone cu asta!

| RAY a răspuns:

Daca dovedesti ca a fost nr tau da

| gogu220 a răspuns:

Dacă vorbeşti frumos cu fata poate îţi dă şi un pupic.
Da bani de la Vodafone nu vezi.