| bzkmhl a întrebat:

Daca cineva din familie detine un cont Orange si imi încarcă telefonul lunar, eu avand cartela PrePay, are desfasurator? Poate vedea cu cine am vorbit sau ce mesaje am dat?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Singura legatura cu numarul tau de telefon e ca se transfera niste euro si atat, nu ar avea de ce sa faca asta.

| Lioana a răspuns:

Pe contul Orange se pot vedea: numerele de telefon la care ai apelat sau ai dat sms, ora si durata convorbirilor. Sms-urile apar in lista de apeluri cu durata zero. Nu e specificat ca sunt sms-uri.
Ca sa vada el aceste lucruri ar trebui sa aiba numarul tau pe contul Orange ca fiind unul din numerele lui, nu doar sa faca incarcare. Daca e vorba de unul din parinti e posibil sa fi facut asta.
Ca sa salvezi un numar ca fiind al tau pe contul Orange se trimite un cod pe telefon prin sms care trebuie trecut pe pagina de confirmare număr.

| GdX a răspuns:

Nu are nicio treaba.

| Buzi213 a răspuns:

Nu