| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cineva m-a blocat la apeluri și mesaje și eu îi trimit mesaj și primesc raport de livrare, înseamnă că m-a blocat? Sau doar eu primesc raportul și persoana respectiva nu primește mesajul? Cineva m-a blocat pe WhatsApp, m-a șters de pe Facebook și voiam să știu dacă trimit mesaj și eu primesc raport înseamnă că m-a blocat sau nu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana respectiva te-a blocat, el/ea nu mai poate primii nimic de la tine, chiar daca ai incercat sa-i trimiti, el nu va primii nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Da, dar dacă eu primesc raport de livrare, tot nu primește mesajele? Sau nu m-a blocat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca tu primesti raport ca s-a transmis, asta nu inseamna ca acel cineva a si primit, odata ce esti blocata.
Totul se duce in casuta lui de spam si el nu primeste nimic.