| alinutastraub a întrebat:

Buna!
Daca pe Snapchat o persoana cu care fac zile imi trimite mie si eu nu ii trimit ei se pierd zilele? Si de ce in dreptul pers respective apare un foc?

Răspuns Câştigător
| brioșicaviolet23 a răspuns:

Dacă tu nu ii trimiti, și ea iti trimite, pierdeti zilele. Focul reprezintă zilele, iar înaintea focului se află numărul de zile. Dacă nu îți place focul, îl poți schimba cu alt emoticon (din setările snapchat-ului, de la gestionează preferinte*sau ceva de genul*, dupa care apeși pe emoticoane prieteni și schimbi în ce emoji iti place tie)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, trebuie sa va trimiteti reciproc ca sa se pastreze.

| heddy10 a răspuns:

Da, se pierd. Focul ala iti arata cate focuri ai cu persoana respectiva, adica cate zile consecutive v-ati trimis unul celuilalt poze.

| Alextpu1219 a răspuns:

Da,daca nu trimiti inapoi pierzi zilele.Focul este doar in simbol, il poti schimba din setari happy