| yourkittycat a întrebat:

Buna
Daca resetez in iphone 7, se sterg toate datele din telefon?
Contul icloud ramane sau ce sa intampla cu el?
Cand am facut cont mi s-au dat sa aleg cateva intrebari si raspunsuri, daca nu le mai stiu dupa ce imi resetez telefonul mai am nevoie de el?
Imi explica cineva va rog cum sa procedez sa nu am probleme dupa aia?
Multumesc mult

4 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Cel mai bine e sa ștergi contul iCloud din el inainte sa da-i resetare

| yourkittycat explică (pentru GoldenBoy17):

De ce? Vreau mai multe informatii sa nu fac vreo prostie
Inca nu am mai dat reset la iphone

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru yourkittycat):

Daca mai tii minte ID ul de iCloud si parola, atunci ii poti da resetare fara sa te ingrijorezi. Dar... daca le ai uitat...e cam greu

| Andrey550 a răspuns:

O data ce i-ai dat resetare din fabrica sau "Reset Data Factory" se vor sterge absolut toate datele din telefon si va deveni ca si cum a fost prima data..Am auzit ca ai si optiunea sa salvezi contul dar depinde de Versiunea Iphonului