| brokxy a întrebat:

Daca tatal meu nu plateste abonamentul pana in 11, adica marti, o sa imi fie taiat netul direct de miercuri? La telekom am abonament

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pe mine ma anunta ca nu am platit factura in momentul in care ma conectez prima data in ziua scadentei. De câteva ori am platit a doua zi si nu au fost probleme!

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Te mai lasa cateva zile...

| AndreiGOL a răspuns:

In momentul in care l-ai anulat nu ti-l vor taia si nu te vor bate rau. dupa taierea netului vin aia la usa ta si te omoara in bataie in propria casa.

| naticel a răspuns:

Din momentul in care abonamentul nu mai este platit, Beneficiile vor fi revocate. Probabil ca miercuri va fi oprit.

| lpavel a răspuns (pentru naticel):

Te mai lasa o zi sau 2 happy