| ioanaale06 a întrebat:

Datorita faptului ca sunt pe abonament si am msge putine (cost marelaughing) ma gandeam ca poate stie cineva ceva aplicatie pentru Nokia C3 pentru a trimite msge gratis.Ms multbig grin

5 răspunsuri:
| alinush21 a răspuns:

Treci pe prepay toate retelele de telefonie mobila de la noi au niste oferte foarte generoase mai ales la sms-uri

| Alcaelo a răspuns:

Nu stiu ce abonament ai tu dar eu la 25 de ron/luna am 5000 min sms si min in romtelecom si Nokia c1.
Iar ca sa iti raspund la intrebare nu cred ca exista asa ceva.Si chiar daca ar exista ar fi contracost.

| JUST44FUN a răspuns:

Aplicatia se numeste WhatsApp ai mesaje gratis daca ai internet si poti vb cu prieteni tai nu mai daca au si ei aplicatia asta

| ioanaale06 explică (pentru JUST44FUN):

Mda stiu.Am gasit-o initial doar ca nu prea are lumea aplicatia respectiva.Ms oricumbig grin

| ioanaale06 explică:

E ok.Ms ...am gasit un site ajutator pana la urma.