| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Dau funda cine ma poate ajuta.
Am un Samsung s2, am o mica problema cu el.
Cand intru pe net mi se stinge telefonul in rest merge totul perfect pe el, numa cand accesez netu si intru automat se stinge.am pe el versiunea se soft 4.1.2.
Mai o mica problema.cand trimit sms si depasesc 3 mesaje in text mi se transforma in multimedia ca depaseste 1k cum sa fac sa-l scot sa nu se mai converteasca in multimedia.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Christian826 a răspuns:

Salut
incearca un update sau daca asa nu merge atunci fa o resetare ca sa fie in forma cand aii cumparat dar salveaza datele personale mai intai
iar cu sms urile problema e ca e setat la 3 dupa ce inta in format multimedia undeva in setarile la mesaje poti schimba si nu o sa ie multimedia
funda?