| Dєєa a întrebat:

De cateva zile telefonul meu nu'mi mai citeste cartela si nici cardul. Am incercat sa schimb cartela si nimic, nu merge. Stie cineva care-i problema? E ceva cu telefonul meu, nu?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Posibil sa fie de la o cazatura sau sa il fi scapat tu pe jos si de la un soc cat de micut poate fi dereglat, dat peste cap incearca la un specialist iar daca nu e posibil sa ti se fi stricat portul care citeste cardul si cel de sim!
Sper ca ti-am fost de folos!