| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De ce imi arata pe telefon,, Din pacate servicii google play s-a oprit"!
Cand deblochez telefonul sau cand intru in meniu....incontinuu.
Cum remediez aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Setari, aplicatii, google play, clear data, force stop, dupa te duci la download manager si dai clear data, si force stop, dupa ce le dai force stop, reporneste-le si reporneste telefonul!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca asta: https://www.youtube.com/watch?v=XVBljq3-ZxI
Incearca si asta: https://support.google.com/......er/6241347
Vezi ca o sa apara cu pauza intre "troubleshooter" si "/". S-o stergi!

| Derude a răspuns:

Salut, eu am avut problema asta la un Lenovo (nu mai stiu ce model, ceva ieftin) dupa ce i-am facut root. S-ar putea ca si tu sa ai aceasta problema.
Eu cand aveam bateria la 15% sau mai putin pateam asta si trebuia bagat la incarcat telefonul dupa care isi revenea. Probabil aceeasi problema o ai si tu, daca nu, nu pot sa te ajut.