| Dinulescu_Dandy_1967 a întrebat:

De ce mi se închide apelul când sunt sunata?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei sa raspunzi trebuie sa apesi pe verde, nu pe rosu! Pe verde! Verde!

| Dinulescu_Dandy_1967 explică (pentru anonim_4396):

Mi se inchide apelul in desfasurare cand ma suna altcineva. Acest lucru se intampla mereu.

| RAY a răspuns (pentru Dinulescu_Dandy_1967):

Reseteaza telefonul, daca nici asa nu merge la service

| Dinulescu_Dandy_1967 explică (pentru RAY):

Am un telefon leagoo de 2 luni. De cand l-am cumparat a avut probleme. Prima data nu puteam sa raspund la apeluri. Dupa ce a fost resetat am ramas cu aceasta problema. Multumesc frumos!

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Intra in setări și asigura te ca in rubrica:,, Setare telefon" ai dat totul pe Off ( Inafarm de " arată ID"

| Dinulescu_Dandy_1967 explică:

Multumesc!