| Viorelaa26 a întrebat:

Buna, de ce nu mai pot primi mesaje pe telefon reteaua fiind Vodafone? De trimis se trimit dar sa primesc nu merge

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra la setări si apoi la aplicații apoi la telefon si vezi cum stai cu permisiunile. Acceptale pe toate.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la Serviciul Clienti sau la o caserie Vodafone, sa faca verificarile necesare.

| DumitruS a răspuns:

Buna. Vezi poate ai memoria full si nu mai ai spatiu in telefon pentru mesajele noi. Mai sterge din alea mai vechi si mai incearca asa.
Apoi, vezi daca nu primesti mesaje din nicio retea sau doar dintr-o retea anume.