| Andra1432 a întrebat:

de ce nu pot pune muzica pe telefon folosind cablul de date? de pe telefon pe PC merge, dar invers imi arata semnul ala de "interzis".

4 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Poate pentru ca, cand conectezi cablul USB uiti sa bifezi optiunea "" Transfer de date ""

| Andra1432 explică (pentru CatalinOrzan):

Dupa cum am zis si in intrebare, de pe telefon pe PC merge, dar invers imi arata semnul ala de "interzis". Daca nu bifam aia, nu mergea de pe telefon pe PC. multumesc oricum happy.

| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Depinde ce telefon ai... De pe al meu pot pune si de pe calculator dar parerea mea e : Daca ai telefon cu android descarca un program de descarcat muzica si o descarci de acolo. Funda?