| gabrielay a întrebat:

De ceva timp am o problema, de fapt mai multe cu telefonul Samsung A5 2016. Atât video-urile cat si muzica indiferent de site sau aplicatie se pun pe pauza automat la interval de câteva secunde. Aplicatiile Facebook-ul, Google Chrome, Messenger își dau refresh automat când intru pe ele neavand posibilitatea sa navigheze o anumită perioadă. Când trebuie să scriu un mesaj, nu stiu cum sa explic exact, tastatura se închide singura după care eu trebuie sa o redeschis ca sa se întâmple același lucru. Astea sunt doar câteva dintre probleme sesizate. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| AlexStefan1 a răspuns:

Am avut si eu cateva probleme cu telefonul meu, tot A5 2016, curata memoria, descarca un antivirus bun, eu am Hi Security, daca nu merge da-i o resetare din fabrica. Eu aveam probleme cu refresh-ul si am mai sters din aplicatii si si-a revenit.