| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp telefonul mi se descarca de doua ori mai repede ca inainte, si problema asta a aparut brusc, nu in timp. Daca schimb bateria cu una noua, va tine la fel de mult ca inainte sa apara problema asta?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu ai specificat ce telefon ai. de asemenea e important chiar daca ai gandit diferit.

| Tipul0111 a răspuns:

Daca ti se descarca mai repede e clar ca s-a stricat bateria, daca cumperi una noua e greu de spus daca va fi la fel de buna ca cea originala, dar se intampla cand cele cumparate tin la fel de bine.