| MadalinaIoanaa a întrebat:

De Craciun imi doresc un nou telefon,dar nu stiu ce fel.Nu vreau cu touchscreen, ci unul in care pot baga card de memorie si care sa se auda bine muzica. Pareri? happy

2 răspunsuri:
| Comandorul a răspuns:

Ti-ar recomanda Nokia Asha 302. Este accesibil la pret, si arata si foarte bine. De asemeni, difuzorul este unul de calitate buna.

| cCaTac a răspuns:

Pai de exemplu ia-ti un Samsung cu clapeta poti sa ti bagi card si muzica se aude bine zic eu fiecare cu parerea lui eu am Samsung cu clapeta imi merge bine am card 2g si n-am pb cu el big grin