| Gheorghiu_Loredana_1997 a întrebat:

de curand am cumparat o cartela prepay cu 4G de 8 euro, pentru internet. Nu stiu unde trebuie sa sun sau sa dau meaj pentru a vedea daca optiunea aleasa sa activat, am incercat pe site ul lor si la 333, la *100* dar nimic, nu imi arata.Stie careva? Va multumesc!

1 răspuns:
| Popescu_Cristi_1970 a răspuns:

Buna!
Daca glisezi in jos cand iti aprinzi telefonul iti va aparea date acolo datele acelea iti vor aprindea netul si vei primi net dar daca l-ai folosit vei primi un mesaj de la PrePay ca trebuie ssati iei abonament
Sper ca ti-am fost de folos! Bafta!