| denisa1096 a întrebat:

De curând am iesit de pe abonament(am primit confirmare) si mi au dat bonus un euro si 50 de centi faza e ca dupa un apel mi au lut câtiva centi dar apoi nu mi mai lua nimic si acum pot sa vorbesc cât vreau fara sa mi i a din credit. Poate ca inca sa ma taxeze? Cu câteva zile in urma când inca eram peaabonament mi-am facut cont pe Orange si mi a aparut cum ca eram pe abonament.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei, putem verifica situatia contului tau. Te rugam sa ne scrii un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| georgedanielc a răspuns:

Sunai pe cei de la Orange si intreaba