| 8Anonimul8 a întrebat:

De curând m-am întâlnit pe strada cu nişte reprezentanţi de la Vodafone şi mi-au propus sa iau carele Vodafone 2 la pret de 1 la cartela Vodafone. Mi-au activat una ei si mi-au activat cu 5 euro şi mai am carele 2 la preţ de 1 şi nu ştiu cum sa le activez crediult. Sunt noi. Nu ar trebui sa aibă credit pe ele. Prima de ce a avut credit? Menţionez ca am primit mai multe la preţ De una.

2 răspunsuri:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Cartelele Vodafone cu numa momentan sunt 2 variante cele cu 5 euro credit si scrie pe cartela 5 euro
Iar al doilea tip de cartela sun cele cu sim de ZERO euro nu contine credit, doar cu un minim de 4 euro le poti activa, dar extraoptiunile sunde de 5 6 7 euro, sper sa nu te fii pacalit.

| itsoft a răspuns:

Te-au pacalit foarte frumos.