| ღPufuleț a întrebat:

De curând mi-am cumparat un telefon s3 si azi cand am dorit sa-mi schimb poza care o aveam cand telefonul era blocat mi-am dat seama ca nu mai pot. De ce? Am o banuiala ca am setat la setare ca. poza de profil si am ales numai stiu care program... ce pot sa fac sa revin la acea setare..sau mai bine spus cum sa-mi schimb poza de la blocare ecran?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

Inceara sa folosesti setarile din fabrica. intri la setari=> copie de rezerva si reintiere=>reinitiere completa a datelor(trebuie sa ai in vedere ca toate datele vor fi sterse (daca ai un card de memorie le poti stoca acolo si sa scoti cardul pentru siguranta lor))=> resetati telefonul.