| AndreeaAndreea03 a întrebat:

De curând mi-am facut abonament, pana acum fiind pe cartela si în mesajul text imi spune ca am 200 de minute internationale... Azi am sunat în străinătate, iar cand mi-am verificat creditul, acele 200 de minute erau întregi, iar eu am facut cont suplimentar de 0, 57€... De ce nu se consuma din minutele internaționale și fac cont suplimentar?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Cum ti-a spus si @LuluOneMillion, minutele din abonamente sunt pentru reteaua fixa. Dar si pentru anumite tari, nu toate. Depinde unde si pe ce fel de telefon ai sunat.

| LuluOneMillion a răspuns:

Probabil sunt doar pentru international fix