| XxKAMELIAxX a întrebat:

De curand mi-am stricat telefonul si vreau sa-mi cumpar altul.Credeti ca stiti vreun telefon mai bun decat Allview X4 Soul Style?
Ce parere aveti despre Allview X4 Soul Style?
Gama de telefoane Samsung este mai buna decat telefonul Allview X4 Soul Style?

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Allview in general sunt praf. Sunt niste chinezarii ieftine asamblate la Brasov. Dupa ce ca sunt varza service-ul se face doar la Brasov, deci pana ul trimite firma care ti-l preia, pana il repara, pana il trimit aia inapoi se fac 2 saptamani. Uita de marca asta. Arata ele frumusel, dar ca fiabilitate sunt jalnice.

| Yurisa a răspuns:

Stii vorba aia laughing

"Da te mare abi"
-Marius cu Allview si papuci cu 4 linii in picioare

Da, Samsung e mai bun sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou! Am detinut in trecut Allview X2 Twin si nu am fost prea multumit de el. E marca romanesca si de asta l-am cumparat, sa sustin economia, dar se pare ca a fost o greseala.

| Illuminati2016 a răspuns:

Cauta ceva modele de xiaomi pana in pretul unui x4 soul style funda?

| Neutrull a răspuns:

Cel mai bun telefon pe care il stiu e Huawei Honor 6x