| Abysss a întrebat:

De fiecare data când sunt în apel cu cineva și în același timp ma uit pe telefon la un videoclip sau ascult un mesaj vocal, aude și persoana cu care vorbesc. Deși acest lucru nu i se întâmplă și celeilalte persoane.
Cum pot rezolva chestia asta? Nu vreau sa audă tot ce aud și eu pe telefon.
Menționez ca am Huawei p20light

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Parca incep sa dau dreptate americanului ca Huawei este marca de caca care spioneaza happy
n-am idee o fi un bug ceva la versiunea ta de tel sau vreo setare nu stiu dar nu am deloc incredere in Huawei cu nu am incredere in VW care au trucat testele de emisii si le trucheaza si in prezent! deci cine este neserios o data este fara probleme si a mia oara!