| Maria1932 a întrebat:

De la un timp telefonului meu i se consuma repede bateria. Ce as putea face ca sa tina mai mult?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nimic pentru a-i mari capacitatea, incearca niste aplicatii, economisire energie sau daca-i posibil schimba-i bateria.

| dyya888 a răspuns:

Buna. Am scris acum ceva timp aici un material http://www.zoda.ro/de-ce-ni-se-descarca-telefonul-atat-de-repede Poate te ajuta! Acum depinde si de vechimea telefonului. Daca are peste 2 ani trebuie sa schimbi acumulatorul( daca este detasabil)