| Denisabsg a întrebat:

de o luna am achizitionat un Samsung Galaxy Fame, dar se mica greu.
Iar in al doilea rand, stie cineva ce as putea face sa imi apara procentajul langa baterie? Nu-mi place faptul ca trebuie sa intru mereu in setari pentru a vedea.
Multumesc anticipat, funda!

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

1. Pentru procentaj, intrii pe Magazin Play ala sau cum se cheama si la search scrii batery, iti va da aplicatii pentru baterie...
2.Pentru ca se misca greu, incearca sa faci un update la soft, sa isi bage update-urile si cred ca va merge mai bine!

| firstboy a răspuns:

Iati antivisut eset de pe siteul lor adica eset, este free pentru android, este cel mai bun, este posibil sa se miste greu fiindca n-au un antivirus foarte puternic, ti-l recomand prieteneste, si mie mi-a spus un inginer in it...happy
Cat despre baterie nu te pot ajuta...happy
Icearca antivirusul.happy

| AmadeusAma123 a răspuns:

Fa-ti update la soft ca sa nu se mai miste greu sau fai un factory reset pentru procentaj in setari la afisare sau ecran cu tie tie si trebuie sa gasesti afisaj procentaj baterie si bifezi ala funda?