| Clashnmata a întrebat:

Buna, de o saptamana mi-am cumparat un telefon, Samsung A8 2018 si ieri am stat destul de mult pe el si s-a restartat singur si de atunci se restarteaza incontinuu, stie cineva ce are sau ce pot sa ii fac? Multumesc

3 răspunsuri:
| ș53fan a răspuns:

Păi singura soluție zic eu în această situație este să îl duci in service! Altceva nu, chiar dacă ar exista și alte soluții, eu te sfătuiesc să nu umbli tu la el, deoarece ai putea pierde garanția! Sper să rezolvi! Mai bine ai pune sa fie schimbat decât reparat!

| Clashnmata explică (pentru ș53fan):

Am fost cu el, aparent nu si a facut un update bine si de aceea, dar s-a rezolvat, multumesc!

| ș53fan a răspuns (pentru Clashnmata):

Nu ai pentru ce! In viitor dacă mai ai nelămuriri și crezi că te-as putea ajuta poți apela, am să fac posibilul sa te ajut cum voi putea cei drept dar voi încerca! laughing