| BlackKitten a întrebat:

De unde pot cumpara o cartela Lyca? Pentru a vorbi din alta tara in Romania sau invers ambele persoane au nevoie de aceasta cartela sau merge sunat si in alte retele? Cum se reincarca aceasta cartela? Mersi!

4 răspunsuri:
| theeternal a răspuns:

Salut!

Eu am primit doua cartele reincarcabile Lyca de la o reprezentanta din mall. Intereseaza-te in orasul tau de unde poti lua asa ceva. Sau comanda de pe lycamobile.ro.

In instructiuni, scrie de apeluri nationale si internationale, deci ma gandesc ca merge si in alte retele ( nu folosesc lyca personal)

Cartela o incarci daca apelezi la 555 de pe telefon. Poti cumpara credit online de pe lycamobile.ro sau de la magazinele partenere.

| IuliaLyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| IuliaLyca a răspuns:

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| IuliaLyca a răspuns:

Ofer cartele lycamobile. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com