| InceputulUnuiSfarsit a întrebat:

Deci mi s-au terminat minutele in cosmote atat mie cat si prietenului meu si momentan nu am bani pentru a efectua o reincarcare asa ca m-am hotarat sa-l sun dupa fix. (romtelecom).
Stiti cumva cum se taxeaza? Adica, am minute gratuite pe fix? Platesti atat cat vorbesti? Sau, unii mai zic ca dupa o anumita ora poti vorbi gratis. Pe toti care i-am intrebat mi-au dat raspunsuri diferite. Va rog imi explica si mie cineva cum stau lucrurile. Multumesc. Fundita!kiss

1 răspuns:
| al240 a răspuns:

Bah gaina! Platesti numai daca nu ai minute nationale (COSMOTE sau VODAFONE sau chiar ORANGE)
Uita-te pe factura sau solicita servciul clienti!laughing) FUNDA!