| Nicoleta988 a întrebat:

Deci mie mi s-a stricat telefonul mobil, adică nu mai mergea ecranul, nu se mai vedea nimic pe el. Problema e ca pe telefon am avut niste poze și video-uri de care mai am nevoi, dar dacă incerc sa le import pe calculator prin cablu USB mi se spune că dispozitivul e gol.
Ce altceva as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Alex_Constantin_1993 a răspuns:

Poți încerca să după alt PC.

| dannyel86 a răspuns:

Unele modele de telefoane au nevoie de soft pentru a copia din memoria interna continutul pe pc sau laptop. Daca nu ai card de memorie, ar fi recomandat sa faci rost de unul si sa transferi informatia pe el. E mai usor de obtinut datele in maniera asta.
Daca ai card si el e cel care face probleme, ori il folosesti individual cu un card reader, ori il montezi pe un alt telefon capabil sa fie conectat la un pc sau laptop.

| octav005 a răspuns:

Daca sunt stocate pe card poti recupera.