| Phercine a întrebat:

Deci, vreau sa-mi cumpăr un telefon. Al la dispoziție cam 250 euro. Eu ma gândeam la Samsung galaxy s 4 mini. Ce ziceți de el? Aveți păreri mai bune? Sa zicem ca dau funda...

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu-ti lua mini de niciun fel! Ia-ti s4 normal sau s3 normal, dar eu mi-as lua iphone laughing de banii astia te incadrezi intr-un 4s si iti mai si ramane sau mai pui cv si iei 5 ( mana a2a)

| Beatricex3 a răspuns:

Tie trebuie sa-ti placa eu zic ca e ok Samsung Galaxy s 4 mini. E foarte ok la aspect. Eu te-as sfatui sa cauti informatii despre el happy.