| gdez a întrebat:

Buna dimi.Scuzati categoria, dar e urgent si stiu ca asta e cea mai cautata categorie! am un Samsung galaxy s2 plus si imi da eroare la camera foto. chiar asa scrie: eroare la aparatul foto. am dat reinitializare la setarile din fabrica si la fel apare. camera de spate merge dupa ce ma duc in aplicatie si dau stergere date. dar daca dau sa fac poza cu camera din fata imi apare eroarea si nu mai merge sa dau pentru poza cu cam din spate. ce e de facut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il trimiti la reparat.

| gdez explică (pentru mgtow):

Ma gandesc ca exista si posibilitatea sa il rezolv eu. nu vreau sa-l tina 2 saptamani la ei si sa-mi spuna ca e la fel

| mgtow a răspuns (pentru gdez):

Nu poti sa-l repari singura. Daca nu il face ala nu iti ia bani.

| gdez explică (pentru mgtow):

Inca am garantie.

| mgtow a răspuns (pentru gdez):

Atunci la garantie cu el.

| gdez explică (pentru mgtow):

Iti multumesc pentru raspuns. dar mai astept poate stie cineva mai bine! happy