| RobyGaby17 a întrebat:

Bună dimineața TPU. Am un iphone 5 si vreau să stiu cum să fac să mă țină netul o luna non-stop. In usa eram pe T-mobile si mă tinea non-stop, zi si noapte, aici cand vin in Romania, ma tine doar câteva zile. De ce? As vrea să mă ajutati în legătura cu asta. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Depinde de abonament.la noi sunt scumpe toate.si internetul cu taraita

2 răspunsuri:
| Adrian_Dragan_2000 a răspuns:

Pai, am un prieten cu iphone 5 cu aceiasi problema, dar in Romania nu se poate, pentru ca asa iti dau retelele de telefonie, deci, pune-te pe wi-fi cand nu primesti de la ei :-) FUNDA?

| RobyGaby17 explică:

Dar nu e la abonament telefonul (e cumparat la liber) doar ca cartela nu imi permite sa am net o luna (ci doar câteva zile)