| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Am abonamentul la pachetul Orange tel+tv+internet. Abonamentul l-am facut la data de 26 Aprilie 2015. Am fost facturat de la data de 27 Aprilie pana la data de 10 mai cand mi-a venit factura cu data scadenta 26 Mai.
Intrebarea este: La ce data luna aceasta imi va reincarca minutele si traficul de date tinad cont ca azi e ultima zi de facturare,deci azi mi se va elibera factura. Intreb asta deoarece mai am ceva trafic de dte si daca azi sau maine mi se va reincaca munutele pe telefon si traficul de internet, sa bag la descarcat filme pana ajung la limita aceea data de ei luna trecuta.Nu am tinut cont cand mi s-au reincarcat minutele si traficul, de asta va intreb.O zi buna!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut ramon2473,

Daca data scadenta este 26, atunci factura ta se emite in data de 12, iar resursele sunt alocate in data de 11 a fiecarei luni.

Cu prietenie,
Orange Helper

| anonim_4396 explică (pentru OrangeHelper):

Foarte corect.Imediat dupa ce am pus intrebarea mi-am adus aminte de Orange.ro unde mi-m facut cont si am aflat cate resurse mai am si la ce data e facturarea.Foarte bine organizat site-ul.

1 răspuns: