| Bretian a întrebat:

Bună dimineața, am facut un abonament la Vodafone la internet mobil, vreau să știu dacă reziliez contractul va trebui să dau cartela înapoi? Mă refer la cartela pe care am primit-o de la ei

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Că sa reziliezi contractul trebuie să achiți abonamentul pe jumătate din lunile rămase pe loc. Cartela va fi blocată. Daca dorești să îți păstrezi numărul nu îl rezilia ci porteaza-te la alta rețea daca este posibil.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când devine inactivă, n-o mai vrea nimeni: nici tu nici ei

| Lioana a răspuns:

Nu e obligatoriu sa o dai. Dar ce vrei sa faci cu ea? ca nu va mai fi activa dupa ce reziliezi contractul.

| Yuoia a răspuns:

Nu. Dar ce sa faci cu ea? Va mai fi buna de breloc. Nu o vei putea folosi in nici un fel.

| Alexxx1465 a răspuns:

Nu va trebui sa o inapoiezi! Va deveni inactiva dupa rezilierea contractului!