| MrDumnezeu a întrebat:

Buna dimineata.
As vrea sa stiu daca pot instala "android 4.1 jelly bean" pe telefonul Alcatel v860(Vodafone smart 2) fara sa il stric.
Vreau doar sa schimb androidul.

Se poate?

Răspuns Câştigător
| SI_Atat_Catalin_1998 a răspuns:

Ar trebui sa te uiti prima data la versiunea softului daca are o versiune mai mare sau puternica s-ar putea sa poti sa il schimbi eu am Samsung galaxy s4 cu android 4.2 jelly beam si vreau sa il apgradez la 4.4 kit cat si am fost la un service si mila schimbat du-te si tu la un service si til schimb ti-am spus depinde versiunea soft mult succesc