| TheCroop a întrebat:

Buna dimineata.

Stiti cumva la ce marci de telefoane mobile apare reteaua pe care o ai in stanga sus? Asa am vazut la unele.

Cand este deblocat telefonul. Si cand vorbesti apare.

La al meu apare doar cand glisez in jos unde este Wifi si restul.

E vreo setare anume sau marca?

Multumesc.

4 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Pe iphone apare în totdeauna în stânga sus când e deblocat telefonul, la alte mărci nu știu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La Samsung apare scris, in stanga sus, pe ecranul de pornire, Digi Mobile (daca la asta te referi).

| TheCroop explică (pentru floresdemayo):

Floresdemayo la ce model de Samsung?
Eu am un A50.

| Catrice a răspuns (pentru TheCroop):

Seriile Galaxy. Cel puțin de la S5 încoace, nu mai știu pe alea mai vechi.