| baiazid a întrebat:

Buna dimineata TPU ...am si eu o problema cu un telefonsad. mi-am luat un Nokia lumia 800 nou. nu poti timite filmari video de pe el, nu pot primi filmari sau poze de pe alt telefon, se aude incet cand vorbesc la casti cu el sad. am inteles ca-mi trebuie ceva programe pentru a primi si trimite poze/ video. Ma puteti ajuta big grin?

4 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Trebuie sa ai wirelessul pornit

| christos1234 a răspuns:

Activezi bluetooth si dupa poti trimite.

| baiazid explică:

Nu merge...am incercat happy

| baiazid explică:

Nu are treaba cu wirelessul tongue....nu ma se poate conecta nimeni la mine la tel cand vrea sa-mi trimita de exemplu o poza. dar daca trimit eu pot. nimeni nu-mi gaseste bluetooth-ul tongue