| Adri30 a întrebat:

Din greșeală am dat Blocați și raportati pe WhatsApp și s-au șters toate convorbirile cu persoana respectiva. Apoi am dat backup, a rămas salvat tot ce aveam pe WhatsApp, mai puțin convorbirea respectiva. Am vreo modalitate de a recupera acele mesaje. Mulțumesc mult

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai deblocat persoana respectivă?

| Ale5184 a răspuns:

Incearca sa deblochezi pers respectiva. In mod normal trebuia sa se blocheze dar conversatia sa ramana. Daca nu merge la deblocsre, nu stiu

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Nu știu exact daca merge da deblochează persoana și caută pe internet o aplicație de recuperat mesajele șterse.