| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

din nou! As vrea si eu un telefon nou, in care pretul sa fie mai mic de 300 lei, telefonul sa aiba touch, wifi, si sa nu mearga greu! Funda! Rapid!

9 răspunsuri:
| AlinaEremiaFanNr1 a răspuns:

Vrei telefon care sa nu mearga greu, sa fie cu touch-screen? I-ati Iphone! Nu exista telefon mai ieftin de 300 de lei! Alooo realitatea!

| d3men7zel a răspuns:

Vodafone smart 2 sau Vodafone smart mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un telefon rezonabil si in acelasi timp bun ia-ti la 500 ron mi se pare si ieftin si bun.De ce nu-ti iei la abonament, iti alegi un telefon pana in 500 ron dar cu abonament si il iei ieftin pana in 50 ron, eu asa l-am luat pe al meu la abonament si m-a costat 40 ron atat am dat pe el, pretul real era de 500+ ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti iei telefon cum vrei tu, sa nu faci greseala sa-ti iei cum zicea unu mai joc Vodafone smart/mini asta e telefon? Sau sa nu faci greseala sa-ti iei Huawei Ascend G510 sau oricare Huawei care o fi pentru ca e o gluma de telefon. Daca iti iei, i-ati ceva serios de la Lg/Samsong/Htc/Motorola. Iphone nu cred ca ai tu 4000 ron sa dai pe un Iphonelaughing, cum zicea un tip mai sus...

| pizzahut a răspuns (pentru AlinaEremiaFanNr1):

Alooo realitatea, nu a cerut un Smartphone, ci doar un telefon bun! Touch Screen nu e asa o minunatie ca sa spui ca un telefon cu asa ceva costa mult.
Cat despre raspuns, mie una imi place Samsung Star dar touchul nu merge foarte bine. Mai bine pui o suma mai mare de bani, macar 500 lei, si vei gasi cu siguranta un telefon bun!

| Knife00 a răspuns:

Cam multe vrei de 300 de lei.winking

| xtembix a răspuns:

La 500 de lei vei gasi, dar la 300 slabe sanse sad