| SweetGirl1303 a întrebat:

Buna din nou! Cum sterg mesajele dupa snapchat? Stiuvca se sterg automat dar au ramas unele salvate fara sa vreau si nu mai merg sterse. Ajutati-ma va rog.

5 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu cred că rămân. Poți salva anumite mesaje, ca să îți rămână. Gen să salvezi poze trimise din galerie, sau video-uri. Dar se șterg automat cele citite după ce ieși din aplicație. Dacă sunt mesaje salvate, atunci ții apăsat pe ele câteva secunde până nu mai au bara aia cu albastru din fața, pe diagonală. Doar mesajele salvate pot fi șterse.

| SweetGirl1303 explică (pentru 94Lucifer94):

Ideea e ca tot raman chiar daca bara aia albastra sau rosie e subtire. Cand dau o reimprospatare la convenrsatie ( cand trag in jos) apar meajele

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Încearcă să ștergi acea persoană și să o adaugi din nou, nu știu dacă funcționează... laughing

| SweetGirl1303 explică (pentru 94Lucifer94):

Nici asa laughing of

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Nu știu ce mai rămâne de făcut, și eu sunt nou pe snapchat și îl folosesc doar să vorbesc cu două persoane laughing