| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Din păcate am avut ghinionul zilele astea să scap telefonul pe jos din grabă!
Ce e foarte ciudat că imediat ce l-am ridicat, mi-a dispărut OLXul!
Efectiv a dispărut de tot!
Parcă s-a evaporat!
Nu mi-a rămas decât în meniul acela de aplicații (pătrățel cu mai mult pătrățele în el)!
Dar doar sub formă de roboțelul acela verde Android!
Vreau să menționez că înainte de asta, am avut versiunea veche de la OLX!
Cea cu litere mari colorate nu asta nouă de acum cu iconița albastră și cu litere negre!
Ce e cel mai grav e că m-am pricopsit că îmi lipsesc niște poze cu mine recente și altele mai vechi dar doar unele nu toate!
Nu multe dar destul de multe!
Nu mi-a venit să cred cănd am văzut!
Efectiv m-am speriat!
Mă gândeam că poate le-am șters din greșeală sau poate le-am mutat în alt fișier.
Dar toate astea le-am observat abia după ce am șters de tot aplicația din telefon!
După aia am deschis galeria!
Mi le-o fi furat oare OLXul sau șters așa aiurea?
Doamne ce frică mi-e să nu le fi furat cineva și să ajungă printr-un sertar eu știu pe unde!
De asta mă enervează actualizările și permisiunile la telefon la tot felul de...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu asta cu o tableta prim 2011. In fiecare zi imi disparea cate o aplicatie... Nu stiu ce e de facut.

| Adrian5575 a răspuns:

Poate au cazut pozele din el atunci cand l-ai scapat. Mergi in locul unde l-ai scapat si verifica.

| AureliusTPU a răspuns:

Merge sa instalezi o aplicatie in telefon?
Ce telefon ai?
Daca e telefon vechi are sanse sa dea o eroare de la placa de baza.

| anonim_4396 explică (pentru AureliusTPU):

Am memoria aproape plină, dar da cred că merge!

| AureliusTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce telefon ai?

| anonim_4396 explică (pentru AureliusTPU):

Samsung J3 2016

| AureliusTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Are sanse sa fie eroare de software