| mosora2002 a întrebat:

Buna doresc sa cumpar Samsung galaxy s3 mini care are android jelly bean 4.1.2 vreau sa va intreb daca merg bine toate jocurile pe el adica mi sa mai intamplat la telefoane mai slabe sa nu mearga unele jocuri mari sau aplicatii cred ca din cauza ca aveau androidul mic.

2 răspunsuri:
| emi1998 a răspuns:

Nu e vorba de android, e vorba de memorie.Trebuie sa aiba cel putin 1GB de ram ca sa iti mearga toate jocurile.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Ce buget ai pentru un nou telefon?
Iti recomand sa achizitionezi s4 mini pentru ca este mult peste si din punct de vedere al fluentei jocurilor si bateria tine mai mult.
Bafta!