| internetBrowser a întrebat:

doresc sa imi cumpar un alt telefon ca S2-ul meu este deja in moarte clinica demult.Problema este ca am un buget foarte limitat si anume 500 de lei...La acesti bani ce telefon imi puteti recomanda care sa fie ok mai ales cand intri pe internet sau cand vrei sa asculti ceva pe Youtube?
Poate fi si secound-hand atat timp cat e in stare buna.Merci!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La banii tăi nu poti lua decat niste bombe precum Allviw, Huawei m ai stringe bani sa i ei ceva bun, tot un Samsung, un Asus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alview

| internetBrowser explică (pentru CristiDinBucuresti):

Huawei p8 lite cum ti se pare? Vad pe site-uri de anunturi ca este sunb 500 de lei.II bun de ceva?

| Adry05 a răspuns (pentru internetBrowser):

Eu am o prietena care a avut Huawei si a zis ca nu ar mai pune mana pe el a 2-a oara ca a avut numai probleme. Mai ales ca e si un model mai vechi eu zic ca dai banii degeaba. Mai bine ia-ti ceva de la Samsung, sunt mai rezistente.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru internetBrowser):

Acel Huawei este model vechi, a apărut intre timp P9 lite, este un telefon mare, eu nu stiu cit de performant este, nu am avut marca asta. I ti recomand Asus, e super bun.

| internetBrowser explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce model de la Asus imi recomanzi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru internetBrowser):

Zenfone, te uiti pe google la specificatii, dar e c am scump, peste 500 lei. baterie mare tine 3 zile.

| OnePiece a răspuns:

Hmmm, P8 lite. Sau mai pune un pic si ia iHunt One Love.

| iulianolaru99 a răspuns:

Pai cu 500 de poti sa-ti iei la mana doua un s5, un LG g3, un HTC m8...toate sunt exceptionale.