| AlyiX a întrebat:

Bună dragi TPU. am o mare problemă cu căsuța vocală.
Vreau s-o scot. Toate bune și frumoase. Am respectat toate etapele alea cu *100# (sunt pe Orange) și Hop! Când am dat pe servicii, puk și timp liber sau nu stiu cum era. Scria ceva în genu', whatever... mi-a apărut 2 meniuri (1.Servicii și Puk; 2. Timp Liber). Am dat pe primul meniu și după nu mi-a mai apărut nimic. Nici legat de mesagerie vocală, NIMIC.
întrebarea sună cam așa: Cum îmi scot Mesageria Vocală?
FUNDĂ! (repede please sad )

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Vrem sa te ajutam noi.Te rugam sa revii cu un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helper