| aleCsandra07 a întrebat:

dupa parerea voastra cu cat asi putea vinde un telefon iphone 5s cu garantie de 1 an bine inteles cu tot cu incarcator casti cutie etc. L-am folosit un an si ii imaculat multumesc frumoss!

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

La cum zici tu ca este, adica arata aca nou si functioneaza fara nici o problema, cam cu 14-15 milioane.

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Daca e la mana a doua... cam 5 milioane pe putin! Din pretul lui scazi jum. sau un sfert!
Bafta!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Grigore_Denisa_1983):

Cum sa il dai cu 5 milioane? Cu 5 milioane il dai daca este blocat in Icloud sau daca are ecranul spart.

| aleCsandra07 explică:

Cum sa il dau cu 5 milioane din moment ce are si garantie la el si l-am folosit 1 an de zile + ca am dat 30 milioane pe el?laughing) cu 5 milioane dai unu care ii stricat