| RauL8229 a întrebat:

E adevărat ca nu poți sa mai cumperi telefoane libere de rețea de la Orange Vodafone sau Germanos?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Cum sa nu se poata ma cine te-a mintit?

| RauL8229 explică (pentru Eduard619):

Fratemi-o laughing)...dorme afara diseara laughing

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!
Se pot cumpăra şi telefoane "libere de reţea" ( necodate ).

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rog sa verifici in magazinul online de pe www.orange.ro telefonul care te intereseaza. La sectiunea ‘’caracteristici tehnice’’/‘’alte caracteristici’’ este bifat daca telefonul functioneaza sau nu doar in reteaua Orange Romania. Daca-l cumperi la pret standard, decodarea telefonului o poti face gratuit la Shop-ul Orange din care il achizitionezi.
O zi buna,
Orange Helper

| DataSoft a răspuns:

La Vodafone si Orange nu cunosc acest aspect, dar la Telekom(Germanos este partener Telekom) telefoanele nu sunt blocate in retea.

| umbra09 a răspuns:

Nu

| LoreCherry a răspuns:

Nu e adevarat. Eu am luat unul recent la liber...