| Moraru_Beatrice_1979 a întrebat:

eu am HTC Desire 310 dual sim si am aplicatia Link2SD (am si card sd). Am incercat sa folosesc metoda aplicatiei, App2SD, ca sa mut un joc.
Ce trebuie sa fac ca sa nu mai zica asa:
"Esec, App2SD nu este suportat pe dispozitivul dvs, deoarece dispozitivul are o memorie externa primara ce este emulata de memoria interna."
Mai zice sa mut unele fisiere ale jocului pe Card SD. Cand vreau sa mut unele fisiere ale jocului nu le mai gasesc. sad
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca HTC Desire 310 este dual sim? Poti selecta din Setari ca tot ce descarci sa se duca in card sau in memoria interna.Astept raspuns daca esti sigura de tipul telefonului.